КОМФОРТНА І ЗАТИШНА КВАРТИРА
Алмазне різання та сверління отворів використовують фахівці будівельних спеціальностей для облаштування ніш. Демонтажні роботи при цьому радимо довіряти лише фаховим працівникам.
Ніша – це заглиблення у стіні, яке підкреслює вашу індивідуальність та смак, покращує дизайн вашого помешкання, робить його більш комфортним, просторішим і затишним. Вона може створювати не лише оригінальні архітектурні композиції, але й мати функціональне використання.
Ніші облаштовують під час виконання можна використовувати для найрізноманітніших потреб. Як правило, у них зберігають якісь речі. Наприклад, у ній можна облаштувати шафу для зберігання одягу, бібліотеку, камін, акваріум, полиці для виставляння різноманітних колекцій, фотографій тощо.
У новобудовах ніші, як правило, проектують на стадії підготовки проекту, до речі, вони останнім часом користуються величезною популярністю у замовників. Проте, облаштувати нішу можна і постфактум, залучивши фахівців фірми «Львів бур сервіс».
Ніша додає додаткового простору квартирі. Якщо ваша стіна має товщину 25 см варто заглибитися у неї до 20 см за допомогою професійного інструменту алмазного різання. Якщо вам цього не достатньо майстер допоможе облаштувати виступаючу поличку. Тепер можна буде сміло поставити сюди аудіоапаратуру або відеотехніку.
Щоб облаштувати нішу в несучій стіні, варто порадитись із проектантом, щоб не дай Бог, стіна не втратила несучої здатності. Якщо ви проживаєте у багатоповерхівці, власноруч зробити нішу без попереднього погодження (дозволу) із відповідним управлінням міста категорично заборонено! Якщо ж ви вирішили облаштувати нішу у гіпсокартонній перегородці – тоді немає жодних перешкод у цьому. Це можна зробити самому, хоча фахівці виконають роботу швидше і акуратніше. Ніша з гіпсокартону – це просто і зручно. Після того як ви створили нішу, варто подбати про шумоізоляцію. Для цього на задню стінку прикріпляють спеціальний звукоізолюючий матеріал.
Якщо у вас власний будинок на два поверхи дуже зручно розташувати нішу над сходовою кліткою. Підіймаючись вгору по сходинках можна по дорозі прихопити нову книгу і насолоджуватись читанням.
Нішу у ванній кімнаті використовують, як правило, у практичних цілях – для зберігання банного приладдя. Хоча іноді жінки розташовують там улюблені флакончики з духами та баночки з кремами. Додати шарму допоможе дзеркало, прикріплене до задньої стінки ніші. На поличках можна розташувати також статуетки, свічки, інші оригінальні дрібнички.
Диван, шафу, стелаж, які можна розташувати в нішах – заощадять чимало вільного простору у помешканні, зроблять ваш інтер’єр впорядкованим і затишним. Останнім часом особливою популярністю у замовників користуються вбудовані в стіну шафи. Якщо ж є можливість створити нішу для пральної машини або холодильника, вони будуть майже не помітні.
Не варто фарбувати поглиблення у стінах у темні кольори. В іншому випадку візуально ви бачитимете, «чорні діри». Фахівці радять фарбувати їх у пастельні та світлі кольори. Іноді ніші додатково обладнують системою підсвічування, яке підкреслює оригінальний дизайн помешкання. Горизонтальна ніша здатна візуально подовжити коротку стіну. Вертикальна ніша чудово виглядатиме поруч із вікном, дверима або шафою.
Чоловіки облаштовують у спеціальних важкодоступних нішах індивідуальні сейфи для зберігання цінностей та зброї.
Ви вирішили зробити реконструкцію у власному будинку або квартирі? Вам потрібна оригінальна і зручна ніша в стіні? Зателефонуйте до фахівців фірми «Львів бур сервіс». Ми швидко і якісно облаштуємо будь-які ніші у стінах.